Założyciel

Założycielem Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSEiT jest Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu, która została utworzona w lutym 2005 roku i wpisana przez MNiSzW do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod numerem 315.

Uczelnia została założona przez firmę Galilea sp. z o.o., której doświadczenie w działalności dydaktycznej sięga 1995 roku, jako pierwsza niepubliczna uczelnia wyższa w Poznaniu kształcąca fizjoterapeutów. Oferta kierunków poszerzyła się od tego czasu o kosmetologię, techniki dentystyczne i higienę dentystyczną.

Wartości jakie są dla nas kluczowe

Profesjonalizm

Wiarygodność

Skuteczność i zaangażowanie

Misją WSEiT jest tworzenie przyjaznego dla studenta miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje talenty i pasje oraz przygotować się do udanego startu zawodowego dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej bazie dydaktycznej na uznanej w regionie i kraju Uczelni. Misja WSEiT to źródło strategii rozwoju Uczelni i jej podstawowych wartości, którymi są profesjonalizm, wiarygodność, skuteczność
i zaangażowanie.

Uczelnia z dumą co roku wypuszcza nowych absolwentów, którzy są świetnie przygotowania do rozpoczęcia pracy w wybranym przez siebie zawodzie dzięki solidnym podstawom teoretycznym i doskonale rozwiniętym umiejętnościom nabytym w trakcie licznych zajęć praktycznych prowadzonych przez czynnych zawodowo specjalistów.

Oprócz studiów wyższych WSEiT oferuje również możliwość dalszego zgłębiania wiedzy i rozwijania nowych umiejętności na licznych kursach i warsztatach oraz na studiach podyplomowych.

Jesteś zainteresowany ofertą naszej uczelni?

Skontaktuj się z nami lub zobacz naszą ofertę