O liceum

Założyciel

Założycielem Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSEiT jest Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu, która została utworzona w lutym 2005 roku i wpisana przez MNiSzW do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod numerem 315.

Uczelnia została założona przez firmę Galilea sp. z o.o., której doświadczenie w działalności dydaktycznej sięga 1995 roku, jako pierwsza niepubliczna uczelnia wyższa w Poznaniu kształcąca fizjoterapeutów. Oferta kierunków poszerzyła się od tego czasu o kosmetologię, techniki dentystyczne i higienę dentystyczną.

Misją WSEiT jest tworzenie przyjaznego dla studenta miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje talenty i pasje oraz przygotować się do udanego startu zawodowego dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej bazie dydaktycznej na uznanej w regionie i kraju Uczelni. Misja WSEiT to źródło strategii rozwoju Uczelni i jej podstawowych wartości, którymi są profesjonalizm, wiarygodność, skuteczność
i zaangażowanie.

Uczelnia z dumą co roku wypuszcza nowych absolwentów, którzy są świetnie przygotowania do rozpoczęcia pracy w wybranym przez siebie zawodzie dzięki solidnym podstawom teoretycznym i doskonale rozwiniętym umiejętnościom nabytym w trakcie licznych zajęć praktycznych prowadzonych przez czynnych zawodowo specjalistów.

Oprócz studiów wyższych WSEiT oferuje również możliwość dalszego zgłębiania wiedzy i rozwijania nowych umiejętności na licznych kursach i warsztatach oraz na studiach podyplomowych.

Dokumenty

Nam molestie pretium commodo. Vivamus euismod purus vitae velit malesuada vestibulum. Aenean vehicula condimentum lacus nec finibus. Aliquam erat volutpat. Ut non lectus sit amet magna pulvinar rutrum. Sed quis augue non metus blandit gravida. Quisque et nunc maximus, pharetra magna vitae, pulvinar dui. Sed maximus purus sit amet tortor placerat aliquam. Nullam finibus accumsan leo in consequat. Cras sed suscipit nisl, in mattis mauris. Vivamus ultrices lacinia ipsum sollicitudin pulvinar. Mauris cursus lacus eu elit mattis sodales. Vestibulum a pretium sapien. Nunc fermentum risus quis metus hendrerit vestibulum. In augue est, accumsan non lorem rutrum, efficitur molestie eros. Suspendisse eleifend, lorem nec lobortis aliquam, justo sapien posuere leo, sit amet malesuada est diam eget est.

Kadra

Jesteś zainteresowany tym kierunkiem?

Zapraszamy do kontaktu z nami